Uitslag landelijke huiskeuring 1998

Hierbij de uitslag van de Landelijke huiskeuring van 1998.
Categorie A 1 : Zoetwater - Gezelschap - A. Bouwman & A. Stoffers
1G. van StenisKop van Noord-Holland De Glasbaars Den Helder800188
2W. HeemskerkZuid-Holland Zuid De SumatraanGORINCHEM 796123
3A. RasKennemerlandVelsenVelsen794127
4J. EngelenNrd & Midden-LimburgCabombaTegelen793126
5H. SchiedewindAmstellandZwanenburg-HalfwegZwanenburg789126
6J. KlingOost-BrabantXiphophorusOss788126
7R. SetteurZuid-Holland NoordDe natuur in HuisAlphen aan den Rijn787127
8H. BosZuid-LimburgTerra CollinariaGulpen781125
9C. v/d VenWest-BrabantOns GenoegenTilburg781123
10R. BretveldOost-NederlandNatuurvriendenZutphen780123
11F. Hooikaas-maulanyMidden-NederlandZilvertetraHilversum779125
12R. van den EndeZeelandBarbus conchoniusMiddelburg779124
13S. RoukemaNoord-NederlandHarlingenHarlingen769122
14Gemeente RijssenTwente e.o.Natuur in huisRijssen768121
15R. van Bemmel - v/d PlaatIjseldeltaXiphophorusKampen766122


Categorie A23 : Zoetwater - Speciaal
1J. SchrijverZeelandVuurneonYerseke815½130½
2H. HoogersOost-NederlandAqua TerraArnhem796½127
3M. HopmanOost-BrabantXiphophorusOss794½129½
4H. ElderbroekKennemerlandA.S. TropicaBeverwijk787127
5R. EykenAmstellandZwanenburg-HalfwegZwanenburg785127
6J. van SandeZuid-Holland NoordDanio RerioDelft784½127
7H. VierhoutKop van Noord-HollandRode RioAlkmaar779128
8G. OomsNrd & Midden-LimburgAveoVenray775124
9H. AdriaansenWest-BrabantOns GenoegenTilburg765123½
10B. WubkesNoord-NederlandMinorKlazienaveen760121½
11F. VinkMidden-NederlandZilvertetraHilversum785126
12J. van OeneTwente e.o.De HeuvelrugNijverdal756½126½
13P. GijsenZuid-LimburgAqua TropicaHoensbroek755½125
14W. BarisZuid-Holland ZuidVoorneBrielle750126


Categorie B 1,2 : Zeewater
1C. VennerNrd & Midden-LimburgKeizer LotusEcht800128
2K. BootsKop van Noord-HollandHugo AquaHeerhugowaard797127½
3G. BertrandZuid-LimburgWaterweeldeHeerlen796½126½
4A. JansenOost-BrabantXiphophorusOss793127
5H. HarbeekTwente e.o.Het Bonte PlaatjeEnschede793127
6TJ. NicolaiNoord-NederlandL.A.V.Leeuwarden790127
7D. UdinkMidden-NederlandApogenotonZeist790126
8C. v/d WijngaartKennemerlandVivariaBeverwijk784125½
9R. SlompZuid-Holland ZuidNatuur in huisZwijndrecht784125½
10B. HuntinkOost-NederlandAqua TerraArnhem779124½
11P. SchenkWest-BrabantDe SiervisOosterhout777124
12F. DriegeZeelandDe PurperkopVlissingen776123


Categorie C 1,2 : Terrarium - A. spiekstra & G. Hop
1W. LeindersZuid-LimburgAqua TropicaHoensbroek803127½
2G. van HeusdenMidden-NederlandApogenotonZeist798½128½
3J. van StralenKop van Noord-HollandRode RioAlkmaar794127½
4H. MeulblokOost-BrabantXiphophorusOss789½126½
5A. de LangeZuid-Holland NoordDe natuur in HuisAlphen aan den Rijn788½126
6F. CuijpersNrd & Midden-LimburgKeizer LotusEcht785½127
7J. SchoenmakersWest-BrabantOns GenoegenTilburg785½126
8G. Terstal-BeumerKennemerlandHaarlemse ATVHaarlem781125
9F. v/d HoekZuid-Holland ZuidNatuurgenot on huisSchiedam777½123½
10G. van LohuizenIjseldeltaNatuurvriendenZwolle766½122½
11G. ZwakmanOost-NederlandNatura DocetApeldoorn762½123
12B. SiemsNoord-NederlandDe zultheRoden762121