Uitslag landelijke huiskeuring 1990

Hierbij de uitslag van de Landelijke huiskeuring van 1990.
Categorie A 1 : zoetwater - Gezelschap - Keurmeesters:H. Alblas & H.Stoffers
1F. BaümlerZuid-Limburg806128
2H. de GrootKop van Noord-Holland803128
3P.IskesKennemerland800128
4J. EngelenNrd & Midden-Limburg799128
5C. SonnenbergZuid-Holland Noord795128
6A. SwinkelsWest-Brabant794126
7W. HeemskerkMidden-Nederland792127
8G. van LaarhovenNoord-Nederland789125
9C. CoenenOost-Nederland782125
10H. ReindersZuid-Holland Zuid778126
11H. WittenbergIjseldelta772124
12J. LichtenbergTwente e.o.765123
13A. JansOost-Brabant760121
14H. VeerkampAmstelland752121
15A. JansenZeeland750120


Categorie A23: zoetwater- Speciaal - Keurmeesters: J.G. 't Hooft & C. Stam
1J. HensrtaNrd & Midden-Limburg805½127
2J. FiooleOost-Nederland800125½
3W. BouwmansOost-Brabant795½123½
4L. JongsmaIjseldelta793122
5J. SmitKennemerland789½124½
6E. MommertzZuid-Limburg789126
7J. MartensWest-Brabant785½126½
8C.SpruitZeeland780½125
9D. RackéZuid-Holland Zuid778123½
10K. SmitKop van Noord-Holland774½124
11Chr. KrijgsmanTwente e.o.766½118½
12J & M van AmerongenMidden-Nederland737117½


Categorie B 1,2 : Zeewater - Keurmeesters: K. Telman & M. Veldhuis
1E. BijmaTwente e.o.793125½
2J. GerardsZuid-Limburg788124½
3H. van der VeldeNrd & Midden-Limburg787123
4G. VermeerMidden-Nederland780123½
5E. BruystenOost-Brabant769120½
6P. KoppesKop van Noord-Holland766½123
7J. AzierZuid-Holland Noord766½121
8M. BroekKennemerland765½126½
9w. van MaeleZeeland759122
10H. VerseveldOost-Nederland751120
11R. PhilippiZuid-Holland Zuid745120
12L. BenninkIjseldelta725½116½


Categorie C 1,2 : Terrarium - Keurmeesters: G. Janssen & F. Maas
1J. KrämerZuid-Limburg800½129
2H. KomenKennemerland782½131
3C. van SliedregtZuid-Holland Zuid766129
4J. van StralenKop van Noord-Holland765½126
5J. HolmanIjseldelta751½123
6L. CuypersNrd & Midden-Limburg749½123
7J. van ZoerlandtOost-Brabant749121
8F. MullendersMidden-Nederland747123
9A. de LangeZuid-Holland Noord734124
10B. SpuiZeeland688½114½