Uitslag landelijke huiskeuring 2003

Hierbij de uitslag van de Landelijke huiskeuring van 2003.

De kampioen

Het vivarium van J. Wiedenhoff


Categorie A 1 : Zoetwater - Gezelschap. Custers & A. Spiekstra
1Wiedenhoff, J.Kop van Nrd HollandGlasbaars794127½
2Zaal, W.J.Zuid Holland NoordDe Natuur in Huis788½126
3Kooij, E.J.M.AmstellandZwanenburg-Halfweg787125½
4Schalk, B.P.F.West BrabantMRC785½126
5Hoogeveen, G.T.Noord NederlandA.V. Harlingen781½124½
6Willemsen, B.Nrd & Midden LimburgA.V. Cabomba780124½
7Bos, H.Zuid LimburgTerra Collinaria779½126
8Jong-Hofman, J.J. deTwente E.O.Natuur in Huis778½125½
9Schiltmans-Dekkers, M.Midden NederlandDe Discus776125
10Wepster, J.C.Zuid Holland ZuidAqua Tropica776124
11Berg, J.C van denZeelandBarbus Conchonius775½125
12Wittenberg, H.IJsseldeltaInnesie771124
13Stevens, P.Oost BrabantXiphophorus766123
14Bretveld, R.Oost NederlandNatuurvrienden760½122
15Tak, F.A.KennemerlandDe Natuurvriend750½121½



De kampioen

Het vivarium van R.Smeets


Categorie A 2,3 : Zoetwater - Speciaal ñ A. Ras & M. Jansen
1Smeets, R.Oost BrabantDaphniaBoxtel802127½
2Schrijver, J.ZeelandDe VuurneonYerseke801127
3Dekker, P.Kop van Nrd HollandRode RioAlkmaar799½123
4Kooij, E.J.M.AmstellandZwanenburg-HalfwegZwanenburg792½126½
5Bakker, W.Nrd & Midden LimburgA.V.E.O.Venraij791125
6Westerhof, G.Twente E.O.Het Bonte PlaatjeEnschede785½125
7Schoenmakers, J.West BrabantOns GenoegenTilburg774½123
8Borst, H.J. de KennemerlandH.A.T.V.Haarlem765122½
9Lottum, E. vanNoord NederlandMinorKlazienaveen758120½
10Baarssen, F.IJsseldeltaNatuurvriendenZwolle756121½
11Zwaan, W.Zuid Holland ZuidDe SumatraanGorinchem755117
12Mooij, G.J.Zuid Holland NoordNatuurvriendenLeiden754124
13Vliet, M.C. van Midden NederlandZilvertetraHilversum754120
14Vencken, J.Zuid LimburgBorneoBorn749118
13Verbokkem, A.Oost NederlandAmicitiaNijmegen744118



De kampioen

Het vivarium van W. Kannberg


Categorie B 1,2 : Zeewater F. Maas & W. vdr. Klooster
1Kannberg, W.Nrd & Midden LimburgAquatielHaelen795126
2Jacobs, A.C.Twente E.O.Betta SplendensAlmelo787½126
3Nooyen, P.W.Zuid Holland ZuidWaterweeldeRídam/Overschie785125
4Nijs, de & Excel vanKennemerlandA.S. TropicaVelsen-Nrd774½123
5Jansen, A.Oost BrabantXiphophorusOss770123
6Jansen, A.ZeelandAlbino ZwaarddragerTerneuzen769½122½
7Debets, J.Zuid LimburgWaterweeldelen761½121½
8Smouter, H.Noord NederlandA.V. MinorKlazienaveen760120½
9Groot, P. deWest BrabantOns GenoegenTilburg757½120½
10Broeke, B. tenOost NederlandAmbuliaWinterswijk756119
11Stol ,W.J.C.Midden NederlandAquamisGeldermalsen753½121½
12Smits, B.Zuid Holland NoordDe Natuur in HuisAlphen a.d. Rijn752120½



De kampioen

Het terrarium van H. Dohmen


Categorie C 1,2 : Terrarium - W. v. Sloun & D. Plokker
1Dohmen, H.Zuid LimburgTropical SplendorSittard789½127½
2Meulblok, H.J.Oost BrabantXiphophorusOss788½125½
3Courage, B.Nrd & Midden LimburgKeizer LotusEcht785125½
4Leeuw, J.J.M. deWest BrabantBaliBergen op Zoom784126½
5Zoomeren, A. van Zuid Holland ZuidRosaceusSliedrecht783½125
6Terstal-Beumer, G.E.KennemerlandA.S.TropicaVelsen-Nrd779½125
7Doorn, L.C. van Zuid Holland NoordDanio RerioDelft778½126
8Lohuizen, G.S. van IJsseldeltaNatuurvriendenZwolle764122½
9Witberg, T.Midden NederlandAquamisGeldermalsen763125
10Zwakman, G.Oost NederlandNatura DocetApeldoorn757122½
11Kruidenier, R.Kop van Nrd HollandDe GlasbaarsDen Helder748½123