Uitslag landelijke huiskeuring 2011

Hierbij de uitslag van de Landelijke huiskeuring van 2011.

De kampioen A1

Het aquarium van J. de Laat Kampioen A1 2011


Categorie A 1 : Zoetwater - Gezelschap - Keurmeesters: J. Bastiaans / A. Ras
1J. de LaatKop van Noord-HollandRode RioAlkmaar793127
2 A. VerschoorZuid-Holland ZuidDe SumatraanGorinchem790½ 126
3 H. OvermarsIJsseldeltaInnesiHardenberg788½ 127
4 J. BogieNrd & Midden-LimburgKeizerlotusEcht787½ 126½
5 J. van AlthuisNoord-NederlandHarlingenHarlingen783 125½
6 J.C. van der WerveKop van Noord-HollandRode RioAlkmaar780½ 125
7 M. RibbensMidden-NederlandAponogetonZeist776½ 124
8 B. TerbraakKennemerlandA.S. TropicaVelsen-Noord776 124½
9 J. de JongZuid-Holland NoordPaluzeeZoetermeer763 123
10 A. BevaartWest-BrabantOns GenoegenTilburg752½ 118½
11 J. SchimmelAmstellandVrij en BlijLandsmeer749 119½
12 J. VoortmanTwente e.o.Natuur in HuisRijssen748½ 120½
13 J. WolffZuid-LimburgDe VuurneonKerkrade746 118½
14 T. van der WielZuid-Limburgde KempvisValkenswaard737½ 117



De kampioens bak A234

Het aquarium van H. Molenkamp Kampioen A234


Categorie A234 : Zoetwater - Speciaal - Keurmeesters:B. Rozier / G. Schouw
1 H. MolenkampTwente eoHet Bonte PlaatjeEnschede799127
2 J. KosterZuid-Holland NoordDanio Rerio Delft789½ 126
3 A. HaakNrd- en Midden-LimburgAVEOVenray784½ 125½
4 D. BijlZuid-Holland ZuidScalareDordrecht784½ 125
5 J. HoedemanOost-BrabantXiphophorusOss784 124½
6 W. KnobenNrd- en Midden-LimburgKeizerlotusEcht782 123½
7 M. AmmerlaanNoord-NederlandAquaria H-SHoogezand-Sappemeer780 124
8 J. StremmelaarIJsseldeltaNatuurvriendenZwolle780 123½
9 J. Buijs (BelgiŽ)West-BrabantOns GenoegenTilburg779½ 124
10 C. GoedbloedWest-BrabantMinor Rasbora Comb.Breda778½ 125
11 A. BodenstaffOost-NederlandHortus AquatilisDieren775 123½
12 H. RensenKennemerlandAVC VivariaRijsenhout775 123
13 J. de BonouvrieKop van Noord-HollandHugo AquaHeerhugowaard774 124
14 J. BootzZuid-LimburgSV Terra CollinariaGulpen772½ 124
15 S. RoggeveenZeelandAlbino ZwaarddragerTerneuzen760½ 122



De kampioens bak B12

Het aquarium van W.A. Lagerwaard Kampioen B12


Categorie B 1,2 : Zeewater - Keurmeesters: F. Maas / S. Rensen
1 W.A. LagerwaardTwente eoHet Bonte PlaatjeEnschede790 126
2 H. HarbeekTwente eoHet Bonte PlaatjeEnschede788½ 126
3 H. PaansZuid-Holland ZuidDe Natuur in HuisZwijndrecht782½ 125
4 P. HectorsWest-BrabantBaliBergen op Zoom781½ 125½
5 A.J. BovendeurZeelandAlbino ZwaarddragerTerneuzen781 123½
6 J. BastAmstellandZwanenburg/HalfwegZwanenburg779½ 124
7 J. DebetsZuid-LimburgWaterweeldeHeerlerheide773½ 124½
8 F. BossinkIJsseldeltaXiphophorusKampen772 123
9 O. Kesbeke AmstellandZwanenburg/HalfwegZwanenburg770½ 121
10 C. ReichweinWest-BrabantOns GenoegenTilburg768 120
11 J. Melis (Belgiő)Oost-BrabantDaphniaBoxtel764 121½
12 BossinkIJsseldeltaXiphophorusKampen757 120½



De kampioens bak C12

Het Terrarium van B. Courage Kampioen C12


Categorie C 1,2 : Terrarium - Keurmeesters: E. Prins / J. Frencken
1B. CourageNrd- en Midden-LimburgKeizer-LotusEcht790 126½
2 G. van HeusdenMidden-NederlandAponogetonZeist787½ 127
3 E. RoelseZuid-Holland ZuidZilvertetraSchoonhoven787½ 126½
4H.J. Meulblok Oost-BrabantXiphophorusOss786½ 125½
5S. VeugenZuid-LimburgAqua TropicaHoensbroek785½ 125
6J. MansKennemerlandViva AquariaRijsenhout777 123
7A.W.J. de GreeffIJsseldeltaNatuurvriendenZwolle772 124½
8Tj. HoekstraNoord-NederlandNatuur in HuisHeerenveen771½ 125
9Heer J. MelisOost-BrabantDaphniaBoxtel762½ 123½



De kampioens vijver

De Vijver van J. Schrijver Kampioen D123


Categorie D 1,2,3 : Vijver - Keurmeesters: J. van Efferen en A.J. van Holstein
1J. SchrijverZeelandDe VuurneonKapelle777 141
2 A. GoudZuid-Holland ZuidDe Natuur in HuisZwijndrecht777 138
3C. EmondsZuid-LimburgBorneoBorn775 140
4 C. SpruitZeelandDe VuurneonKapelle772 139
5P.B.C. VersluisZuid-Holland Zuid De SumatraanGorinchem771 138
6R.F. de JongKop van Noord-HollandHugo AquaHeerhugowaard768 140
7B. CullensZuid-Holland ZuidDe Natuur in HuisZwijndrecht768 137
8J.M. Poleij ZeelandDe VuurneonKapelle767 140
9R. ZuijdamKop van Noord-HollandHugo AquaHeerhugowaard757 138
10E.van de WielOost-BrabantDe KempvisValkenswaard757 135
11J. BrijerKop van Noord-HollandHugo AquaHeerhugowaard752 136
12G. ten WolthuisTwente eoNatuur in HuisRijssen743 137
13W. RobbenOost-BrabantDaphniaBoxtel728 128