Uitslag landelijke huiskeuring 2009

Hierbij de uitslag van de Landelijke huiskeuring van 2009.
De kampioen A1

Het aquarium van R. Duindam Kampioen A1 2009


A1 : Zoetwater - Gezelschap - Keurmeesters: J. Frencken / M. Jansen
1 R. DuindamKop van Noord-HollandRode RioAlkmaar797128
2 A. VerschoorZuid-Holland ZuidDe SumatraanGorinchem789125
3 J. de JongZuid-Holland NoordPaluzeeZoetermeer786124
4 L. WellinkKennemerlandAS TropicaVelsen-Noord781½125
5 F. SmuldersWest-BrabantMinor Rasbora Comb.Breda780124
6 R. HempeniusNoord-NederlandPronkjuweelGroningen777121½
7 J. HanssenZuid-LimburgBorneoBorn775½123½
8 J. KluijtmansOost-BrabantDaphniaBoxtel773123
9 F.C. van de BrugMidden-NederlandAquariusHuizen769124
10 J.F.C. HendriksAmstellandZwanenburg/HalfwegZwanenburg765½124
11 D.W. HamelinkZeelandDe VuurneonYerseke763½121½
12 J. SpolerTwente e.o.Natuur in HuisRijssen760123
13 B. WillemsenNrd & Midden-LimburgCabombaTegelen758½120½



De kampioens A234

Het aquarium van J.J.H. Stremmelaar Kampioen A234 2009


A234 : Zoetwater - Speciaal - Keurmeesters: J. Bastiaans / R. van Brakel
1 J.J.H. StremmelaarIJsseldeltaNatuurvriendenZwolle784125
2 C. GoedbloedWest-BrabantMinor Rasbora Comb.Breda781125½
3 D. DekkerZuid-Holland ZuidDe Natuur in HuisZwijndrecht779½124½
4 J. NijhuisKop Noord-HollandRode RioAlkmaar777½123½
5 M. NissenNoord/Midden Limburgt GupkeBelfeld774123½
6 R.M. van den BergZuid-Holland NoordDe RijswijkseRijswijk773122
7 H.G. van DiejenOost-Brabantde KempvisValkenswaard771121½
8 A.J. BodenstaffOost-NederlandHortus AquatilisDieren766½123
9 W. KnobenNrd & Midden-LimburgKeizer-LotusEcht765½121½
10 E. VerhoefTwente e.o.AquariumhobbyNijverdal764½124
11 Tj. Van de PloegNoord-NederlandAVV HarlingenHarlingen760117½
12 J.F.J.M. van de KasteeleZeelandYersekeDe Vuurneon759½123
13 C. EmondsZuid-LimburgBorneoBorn759½119
14 J. TeskeKennemerlandTropicaBeverwijk755½119



De kampioens B12

Het aquarium van H. Harbeek Kampioen B12 2009


B12 : Zeewater - Keurmeesters: E. Prins / A. Ras
1 H. HarbeekTwente e.o.Het Bonte PlaatjeEnschede792127
2 M. van ter MeijAmstellandZwanenburg/HalfwegZwanenburg786126½
3 P. HectorsWest-BrabantBaliBergen op Zoom785123
4 I. van Brussel-LieshoutOost-BrabantDe SumatraanDeurne776½124
5 T. JongenelisWest-BrabantBaliBergen op Zoom775124
6 R. de BoerKennemerlandNatuurvriendZaandam774123½
7 M. JongenelisWest-BrabantBaliBergen op Zoom773½123
8 T. van Excel/N. de NijsKennemerlandTropicaVelsen-Noord773122
9 A.J. BovendeurZeelandAlbino ZwaarddragerTerneuzen771½123
10 J. BastAmstellandZwanenburg/HalfwegZwanenburg768½121
11 J. DebetsZuid-LimburgWaterweeldelerheide760½119½
12 J. MelisOost-BrabantDaphniaBoxtel759½118½
13 B. Dullaart Zuid-Holland ZuidVoorneBrielle757118½
14 T. Terlouw IJsseldeltaNatuurvriendenZwolle746117
15 C. HermansZuid-LimburgDe VuurneonKerkrade731½116



De kampioens C12

Het Terrarium van G. van Heusden Kampioen C12 2009


C12 : Terrarium - Keurmeesters: E. Boonstra / W. Wilhelm
1 G. van HeusdenMidden-NederlandAponogetonZeist794½127
2 J. MansKennemerlandViva AquariaRijsenhout794127½
3 P. VergoossenNrd & Midden-LimburgKeizer-LotusEcht792½127
4 R.A. van ZomerenZuid-Holland ZuidRosaceusSliedrecht790½126½
5 L. van DoornZuid-Holland NoordDanio RerioDelft788½126½
6 R. PirovanoKennemerlandVivariaBeverwijk785½125½
7 B. CourageNoord/Midden LimburgKeizer-LotusEcht785126½
8 R.L. Ceelen Oost-BrabantXiphophorusOss783127
9 J. MelisOost-BrabantDaphniaBoxtel782½125½
10 M. EijkenAmstellandAmstellandHalfweg776124½
11 J. MarchalOost-NederlandAqua VrEde758122



De kampioens D123

De Vijver van A. Passenier Kampioen C12 2009


Categorie D 1,2,3 : Vijver - Keurmeesters: J. van Efferen / A. van Holstein
1 A. PassenierZuid Holland ZuidVoorneBrielle790142
2 H. SpaargarenZuid-Holland ZuidDe SumatraanGorinchem787142
3 R.F. de JongKop NoordHollandHugo Aquahugowaard784141
4 P. van WingerdenZuid-Holland ZuidTictoHardinxveld-Giessend.782140
5 P. van HoefZuid-LimburgBorneoBorn777142
6 T. van de BoogaardZuid-LimburgBorneoBorn773143
7Fam. VenckenZuid-LimburgBorneoBorn773141
8 J. RoemenNoord/Midden LimburgKeizer-LotusEcht773138
9 Th. DenisNoord/Midden LimburgKeizer-LotusEcht771138
10 E. van de WielOost-Brabantde KempvisValkenswaard766134
11 B. CourageNoord/Midden LimburgKeizer-LotusEcht759138
12 E.J.M. ArendsZuid-LimburgWaterweeldelerheide758140
13 S.D. van LoenMidden-NederlandAquamisGeldermalsen751136