Uitslag landelijke huiskeuring 2013

Hierbij de uitslag van de Landelijke huiskeuring van 2013.

De kampioen A1

Het aquarium van A. Verschoor Kampioen A1


Categorie A 1 : zoetwater - Gezelschap - Keurmeesters: G. Hop / G. Schouw
1 A. VerschoorZuid-Holland ZuidDe SumatraanGorinchem796127
2 W.F. van WezelZuid-Holland-NoordPaluzeeZoetermeer793½127½
3 R.M. HempeniusNoord-NederlandPronkjuweelGroningen789126
4J.C. van der WerveKop van Noord-HollandHugo AquaHeerhugowaard787126
5J. HanssenZuid-LimburgBorneoBorn786126½
6T. TilstraNoord-NederlandHarlingenHarlingen783125
7J. BogieNrd & Midden-LimburgKeizer LotusEcht780125
8K. BodingiusOost-NederlandAqua Vr�Ede779½124
9J.W.H. HietbrinkTwente e.o.Natuur in HuisRijssen776124½
10A. BevaartBrabantOns GenoegenTilburg775½124
11J. van den BergeZeelandBaliBergen op Zoom772122½
12J. GillissenZuid-LimburgTerra CollinariaMargraten769122
13B. TerbraakKennemerlandAS TropicaVelsen-Noord766½122½



De kampioens bak A234

Het aquarium van T. v.d. Ploeg Kampioen A234


Categorie A234: zoetwater- Speciaal - Keurmeesters:F. Maas / S. Rensen
1T. v.d. PloegNoord-NederlandHarlingenHarlingen791125
2J. KosterZuid-Holland NoordDanio RerioDelft785126½
3J. GevenNrd & Midden-LimburgRoermondRoermond783123½
4D. DekkerZuid-Holland ZuidDe Natuur in HuisPapendrecht781½122
5J.W. VierhoutKop van Noord-HollandHugo AquaHeerhugowaard780½123½
6A. ProzeeZuid-Holland ZuidDe SumatraanGorinchem780122½
7A. PenninkhofIJsseldeltaXiphophorusKampen774½122½
8H. de JongBrabantDaphniaBoxtel773123½
9P.M.J. RoggeveenZeelandAlbino ZwaarddragerTerneuzen769121
10J. Morsink-ZijdaTwente e.o.Betta SplendensAlmelo768½119
11P. VosNrd & Midden-LimburgRoermondRoermond768120
12J. WalsKennemerlandViva AquariaRijsenhout766½123½
13J. BootzZuid-LimburgTerra CollinariaMargraten763118½
14A.J. BodenstaffOost-NederlandHortus AquatilisDieren759½120



De kampioens bak B12

Het aquarium van P. Hectors Kampioen B12


Categorie B12 : Zeewater - Keurmeesters: J. Frencken / N. Grosfeld
1P. HectorsBrabantBaliBergen op Zoom784½126½
2R. WorstMidden-NederlandAponogetonZeist783½126½
3A. BovendeurZeelandAlbino ZwaarddragerTerneuzen782½124½
4J. Melis (Belgi)BrabantDaphniaBoxtel769½122
5E. ter VeldKop van Noord-HollandHugo AquaHeerhugowaard768½124
6B. KlopZuid-Holland ZuidTictoSliedrecht768½121½
7J. BastAmstellandZwanenburg/HalfwegZwanenburg764122



De kampioens bak C12

Het Terrarium van B. Courage Kampioen C12


Categorie C 1,2 : Terrarium - Keurmeesters: F. Maas / B. Rozier
1B. CourageNrd & Midden-LimburgKeizer LotusEcht784126
2G. van HeusdenMidden-NederlandAponogetonZeist779½126½
3P. MolsMidden-NederlandAponogetonZeist779½126
4H.J. MeulblokBrabantXiphophorusOss777½125½
5R. BravenboerKop van Noord-HollandDe GlasbaarsDen Helder771124
6M. van DijkeZuid-Holland ZuidAqua Terra NoordRotterdam770½124
7J. MarchalOost-NederlandAqua VrEde767122½
8E.A. VierhoutKop van Noord-HollandHugo AquaHeerhugowaard762½123½
9D.P. PoelemeijerKennemerlandViva AquariaRijsenhout759122



De kampioens vijver

De Vijver van C. Emonds Kampioen D123


Categorie D123 : Vijver - Keurmeesters: R. van Brakel / G. Schouw
1C. EmondsZuid-LimburgBorneoBorn786142
2J.M.H. GevenNrd & Midden-LimburgRoermondRoermond778141
3P. WuijsterZuid-Holland ZuidDe SumatraanGorinchem773140
4R. ZuijdamKop van Noord-HollandHugo AquaHeerhugowaard759½131½
5P. VosNrd & Midden-LimburgRoermondRoermond753140½