Uitslag landelijke huiskeuring 2008

Hierbij de uitslag van de Landelijke huiskeuring van 2008.
De kampioen A1

Het aquarium van W. van Wezel Kampioen A1 2008


Categorie A 1: Zoetwater - Gezelschap - Keurmeesters: J. Bastiaans / W.G.M. van Sloun
1 W. van WezelZuid-Holland Noord PaluzeeZoetermeer 796127½
2 J. de LastKop Noord-HollandRode RioAlkmaar793127½
3 J. BogieNoord/Midden Limburg AquapalterPosterholt790125½
4 J. HanssenZuid-LimburgBorneoBorn784125
5 B. ter BraakKennemerlandA.S. TropicaVelsen-Noord782½125
6 J.C. van de WerveKop van Noord-HollandRode Rio Alkmaar 780125½
7 A. Alderliesten Zuid-Holland Zuid Ciliata Ridderkerk 780124½
8 D. Kroonen West-Brabant De Siervis Oosterhout 779½123½
9 P. WieringaNoord-Nederland Aquaria H-S Hoogezand778½123½
10 H. Overmars IJsseldelta Innesi Hardenberg 775½123½
11 J. KluijtmansOost-BrabantDaphnia Boxtel775123½
12 A. Schouten Oost-Nederland Hortus Aquatilis Dieren772½124½
13. J. Schiltmans-DekkersMidden-Nederland Aquamis Geldermalsen 771½123
14 D.W. HamelinkZeelandDe VuurneonYerseke763122½
15 C. BerenschotTwente e.o.Black MollyEnschede734120½



De kampioens A234

Het aquarium van E. Kemper Kampioen A234 2008


Categorie A 2,3: Zoetwater - Speciaal - Keurmeesters: R. van Brakel / M. Jansen
1 E. KemperNoord-NederlandMinor Klazienaveen 791126
2 J. DerijckNoord/Midden Limburg NajadeGennep785½124½
3 J.J.H. Stremmelaar IJsseldeltaNatuurvriendenZwolle783½124
4 C. Goedbloed West-BrabantOns GenoegenTilburg 779126
5 J. TeskeKennemerlandTropicaBeverwijk779124
6J.W. Vierhouten-Swenneker Kop van Noord-HollandRode RioAlkmaar779123
7 D. BijlZuid-Holland ZuidScalareDordrecht776124
8 G. StevensNrd & Midden-Limburg't GupkeBelfeld774½122½
9 A.J. BodenstaffOost-NederlandHorus AquatilisDieren773½124
10 E.J. van den BergZuid-Holland NoordDanio RerioDelft768124
11Hr. H.W. LoopikZuid-LimburgDe VuurneonKerkrade768121½
12 E. VogelsOost-BrabantDe SumatraanDeurne767½121
13 H. MolenkampTwente e.o.Het Bonte Plaatje Enschede765121½
14AV Aquarius ( P. Kos)Midden-NederlandAquariusHuizen758119



De kampioens B12

Het aquarium van H. Harbeek Kampioen B12 2008


Categorie B 1,2: Zeewater - Keurmeesters: D. Plokker / A. Ras
1 H. HarbeekTwente e.o.Het Bonte PlaatjeEnschede788126
2 I. van Brussel-Lieshout Oost-BrabantDe SumatraanDeurne784125
3 P. HectorsWest-BrabantBaliBergen op Zoom 783124½
4 H. PaansZuid-Holland ZuidDe Natuur in Huis Zwijndrecht767½122½
5 J. DebetsZuid-LimburgWaterweeldelen766123
6 C. ReichweinWest-BrabantBaliBergen op Zoom764120½
7 B. DullaartZuid-Holland ZuidVoorneBrielle762119
8 T. JongenelisWest-BrabantBaliBergen op Zoom761½122
9 J. de BoerIJsseldeltaNatuurvrienden Zwolle761122
10 A. JansenOost-BrabantXiphophorusOss761120½
11 F. KupperIJsseldeltaInnesiHardenberg759½121
12 R. de BoerKennemerlandNatuurvriendZaandam756119
13 O. MeerwijkZuid-Holland Zuid ZilvertetraSchoonhoven754½120½



De kampioens C12

Het Terrarium van A.W.J. de Greeff Kampioen C12 2008


Categorie C12: Terrarium - Keurmeesters: J. van Efferen / A.J. van Holstein
1 A.W.J. de GreeffIJsseldeltaNatuurvriendenZwolle793127
2 G. van HeusdenMidden-NederlandAponogetonZeist791128
3 P. VergoossenNoord/Midden Limburg Keizer-LotusEcht791128
4 L.J.A.R. van de Klugt Zuid-Holland NoordDe RijswijkseRijswijk786125
5 M. van DijkeZuid-Holland ZuidAqua Terra NoordRotterdam781125
6 J.G. PietersmaKennemerlandHaarlemmermeer e.o.Badhoevedorp781123
7 B. CourageNoord/Midden LimburgKeizer-LotusEcht778123
8 E.A. VierhoutKop van Noord-HollandRode RioAlkmaar773125
9 S. VeugenZuid-LimburgAqua TropicaHoensbroek772124
10 M. EijkenAmstellandAmstellandZwanenburg 767126
11 H.J. MeulblokOost-BrabantXiphophorusOss765123
12 R. StegehuisTwente e.o.Betta SplendensAlmelo760123
13 M. van der PolZuid-Holland ZuidDe Natuur in HuisZwijndrecht756123
14 D. van StelZuid-Holland ZuidCiliataRidderkerk753122



De kampioens D123

De Vijver van A.F. Vencken Kampioen C12 2008


Categorie D 123 : Vijver - Keurmeesters: H. Custers / S. Rensen
1 A.F. Vencken Zuid-Limburg Borneo Born 793½ 142
2 T.H. van Deijl Kennemerland Haarlemmermeer e.o. Badhoevedorp 788 143
3 B. Courage Nrd & Midden-Limburg Keizer-Lotus Echt 788 141½
4 T.H. Denis Nrd & Midden-Limburg Keizer-Lotus Echt 785½ 139½
5 G. ten Wolthuis Twente e.o. Natuur in Huis Rijssen 784 139½
6 P. Knoben Nrd & Midden-Limburg Aquapalter Posterholt 783 140
7 H. Spaargaren Zuid-Holland Zuid De Sumatraan Gorinchem 783 138
8 B. de Waard Zeeland De Vuurneon Yerseke 782 141
9 T. Nieuwboer Kop van Noord-Holland Hugo Aqua hugowaard 782 139½
10 J. Geven Nrd & Midden-Limburg AVV Roermond Roermond 781½ 140½
11 R.F. de Jong Kop van Noord-Holland Hugo Aqua hugowaard 779 140½
12 M. Schmidt Zuid-Holland Zuid Ons Natuurgenot Gouda 773½ 140
13 G. Wagenaar Zeeland De Vuurneon Yerseke 758½ 139
14 F. Nelissen Oost-Brabant De Sumatraan Deurne 745 137
15 G. van Mill Oost-Brabant Xiphophorus Oss 739½ 133