Uitslag landelijke huiskeuring 2014

Hierbij de uitslag van de Landelijke huiskeuring van 2014.

De kampioen A1

Het aquarium van R. Duindam A1


Categorie A 1 : zoetwater - Gezelschap - Keurmeesters: N. Grosfeld / E. Prins
1 R. Duindam Kop van Noord-Holland Hugo Aqua Heerhugowaard801128½
2 R.M. Hempenius Noord-Nederland Pronkjuweel Groningen791126½
3 J. van den Berge Zeeland Bali Bergen op Zoom791126
4 J.C. van der Werve Kop van Noord-Holland Hugo Aqua Heerhugowaard790125½
5 H. Overmars IJsseldelta Innesi Hardenberg788126
6 G. Spaans Zuid-Holland Noord De Rijswijkse Rijswijk784124½
7 M. Ribbens Midden-Nederland Aponogeton Zeist781126
8 B. Broeders Brabant Minor Rasbora Combinatie Breda779½126
9 J. Gilissen Zuid-LimburgTerra Collinaria Gulpen771123½
10 J. Voortman Twente & Omstreken Natuur in Huis Rijssen768½124½
11 K. Geers Zuid-Holland Zuid De Natuur in Huis Zwijndrecht752½120½
12 A. de Kremer Zuid-Holland Noord De Natuurvriend Leiden747120½



De kampioens bak A234

Het aquarium van H. de Jong Kampioen A234


Categorie A234: zoetwater- Speciaal - Keurmeesters: J. Frencken / G. Hop
1 H. de Jong BrabantDaphnia Boxtel787126
2 J. Geven Noord- en Midden-Limburg Roermond Roermond786124½
3R.M. van den Berg Zuid-Holland Noord De Rijswijkse Rijswijk781125
4 J. Poorte Kop van Noord-Holland De Glasbaars Den Helder781124½
5 J. Wals KennemerlandViva Aquaria Rijsenhout779125
6 A.J. Bodenstaff Oost-Nederland Hortus Aquatilis Dieren779125
7 J. van Antwerpen Zuid-Holland Zuid Ciliata Ridderkerk775½122
8 A. Penninkhof IJsseldelta Xiphophorus Kampen 773121½
9 P.M.J. Roggeveen Zeeland Albino Zwaarddrager Terneuzen771123½
10 J.J. Lissenberg Zuid-Holland Zuid Groot Hoogvliet Hoogvliet769½123½
11 J. Bootz Zuid-Limburg Terra Collinaria Gulpen769½122½
12 E. Kemper Noord-Nederland Minor Klazienaveen769½122½
13 E. Velthuis Midden-Nederland Aponogeton Zeist 769123
14 J. Beunk Twente & Omstreken Natuur in Huis Rijssen762121



De kampioens bak B12

Het aquarium van R. Worst Kampioen B12


Categorie B12 : Zeewater - Keurmeesters: A. Ras / M. Jansen
1 R. Worst Midden-Nederland Aponogeton Zeist 789126
2 W. Krom Kennemerland Vivaria Beverwijk 781125
3 A.J. Bovendeur Zeeland Albino Zwaarddrager Terneuzen 780124
4 T. Vrolijk Zuid-Holland Zuid De Natuur in Huis Zwijndrecht 778122
5 J. Bast Amstelland Vrij en Blij Landsmeer 776124
6 J. Melis Brabant Daphnia Boxtel 773123
7 A. Gijsen Zuid-Holland Noord Natuur in Huis Alphen a/d Rijn 771122
8 P. Hectors Brabant Bali Bergen op Zoom 770122
9 J. van de Heijden Zuid-Holland Noord Ons Natuurgenot Gouda 752118
10 R. Talens & W. Kennedy Noord-Nederland Natuur in Huis Heerenveen 746119



De kampioens bak C12

Het Terrarium van G. van Heusden Kampioen C12


Categorie C 1,2 : Terrarium - Keurmeesters: J. Bastiaans / A. Holstein
1 G. van Heusden Midden-Nederland Aponogeton Zeist 790½127
2 J. Mans Zuid-Holland Zuid Zilvertetra Schoonhoven786125½
3 P. Mols Midden-Nederland Aponogeton Zeist 785½127
4 H.J. Meulblok Brabant Xiphophorus Oss 780½125
5 D.P. Poelemeijer Kennemerland Viva Aquaria Rijsenhout 780124½
6 W. Knoben Noord- en Midden-Limburg Keizerlotus Echt 773123½
7 R. Molendijk Zuid-Holland Zuid Ciliata Ridderkerk768½122½
8 J. Melis Brabant Daphnia Boxtel767½125
9 E.A. Vierhout Kop van Noord-Holland Hugo Aqua Heerhugowaard767124½



De kampioens vijver

De Vijver van T. Denis Kampioen D123


Categorie D123 : Vijver - Keurmeesters: J. van Efferen / A. Holstein
1T. Denis Noord- en Midden-Limburg Keizerlotus Echt 786½143
2 Familie Terlouw Zuid-Holland Zuid De Sumatraan Gorinchem 786141½
3 C. Emonds Zuid-Limburg Borneo Born 784½141½
4 Familie Wuijster Zuid-Holland Zuid De Sumatraan Gorinchem 784141½
5 J. Poldervaart Zuid-Holland Zuid Voorne Brielle 779140
6 D. Meeks Noord- en Midden-Limburg Keizerlotus Echt 777139½
7 R. Zuijdam Kop van Noord-Holland Hugo Aqua Heerhugowaard 774½142½
8 J.M.H. Geven Noord- en Midden-Limburg Roermond Roermond 770140½
9 R. Wevers Twente & Omstreken Black Molly Enschede 764139
10 W. Sprakel Twente & Omstreken Natuur in Huis Rijssen 763139½