Uitslag landelijke huiskeuring 2010

Hierbij de uitslag van de Landelijke huiskeuring van 2010.
De kampioen A1

Het aquarium van J.C. van de Werve Kampioen A1 2010


Categorie A 1 : Zoetwater - Gezelschap - Keurmeesters: J. Bastiaans / J. Frencken
1 J.C. van de WerveKop van Noord-HollandRode RioAlkmaar794½128
2 H. OvermarsIJsseldeltaInnesiHardenberg784½125
3 W. van WezelZuid-Holland NoordPaluzeeZoetermeer781123½
4 P. StevensOost-BrabantXiphophorusOss779½123½
5 J. de LaatKop van Noord-HollandRode RioAlkmaar777124½
6 A. VerschoorZuid-Holland ZuidDe SumatraanGorinchem774123½
7 F. SmuldersWest-BrabantMinor Rasbora Comb.Breda767122
8 D. KroonenWest-BrabantDe SiervisOosterhout761120½
9 R. BlaauwZuid-LimburgWaterweeldeHeerlerheide757121½
10 J. van AlthuisNoord-NederlandHarlingenHarlingen752½119½
11 H. de BatZeelandAlbino ZwaarddragerTerneuzen751½119
12 K. BodingiusOost-NederlandAqua VrČEde748121
13 J. VoortmanTwente e.o.Natuur in HuisRijssen745½119
14 A. SchildersKennemerlandVivariaBeverwijk739½116½



De kampioens A234

Het aquarium van R. Huijberts Kampioen A234 2010


Categorie A234 : Zoetwater - Speciaal - Keurmeesters:F. Maas / S. Rensen
01 R. HuijbertsOost-BrabantDe SumatraanDeurne792126
02 W. RorijeIJsseldeltaNatuurvriendenZwolle787½ 124½
03 C. GoedbloedWest-BrabantMinor Rasbora Comb.Breda787124
04 H. RensenKennemerlandVivariaRijsenhout786 122
05 J.J.H. StremmelaarIJsseldeltaNatuurvriendenZwolle785 122
06 J. SwinkelsNrd & Midden-LimburgAVEOVenray784124
07 H. van ScherpenzeelTwente e.o.Black MollyEnschede781122
08 D. DekkerZuid-Holland ZuidDe Natuur in HuisZwijndrecht779122
09 R. ZuijdamKop van Noord-HollandHugo AquaHeerhugowaard777124
10 J.J. Lissenberguid-Holland ZuidGroot HoogvlietHoogvliet775124
11 D. BijlZuid-Holland ZuidScalareDordrecht771121
12 A.J. BodenstaffOost-NederlandHortus AquatilisDieren769123
13 W. van der VoortZuid-Holland NoordAzollaNaaldwijk768120
14 R. TalensNoord-NederlandLLeeuwardenLeeuwarden765123
15 A. GaasbeekZuid-LimburgAqua TropicaHoensbroek763121



De kampioens B12

Het aquarium van H. Harbeek Kampioen B12 2010


Categorie B 1,2 : Zeewater - Keurmeesters: E. Boonstra / G. van Laarhoven
01 H. HarbeekTwente e.o.Het Bonte PlaatjeEnschede787½125
02 P. HectorsWest-BrabantBaliBergen op Zoom784124
03 Team TropicaKennemerlandAS TropicaVelsen-Noord783125
04 W.A. LagerwaardTwente e.o.Het Bonte PlaatjeEnschede778½124
05 J. DebetsZuid-LimburgWaterweeldeHeerlerheide775½124
06 A.J. BovendeurZeelandAlbino ZwaarddragerTerneuzen774½122½
07 J. MelisOost-BrabantDaphniaBoxtel774122½
08 J. BastAmstellandZwanenburg/HalfwegZwanenburg773122
09 B. Dullaart Zuid-Holland ZuidVoorneBrielle771122
10 C. ReichweinWest-BrabantOns GenoegenTilburg770121½
11 T. Terlouw IJsseldeltaNatuurvriendenZwolle769122



De kampioens C12

Het Terrarium van H.J. Meulblok Kampioen C12 2010


Categorie C 1,2 : Terrarium - Keurmeesters: E. Prins / G. Schouw
01 H.J. Meulblok Oost-BrabantXiphophorusOss792½127
02 G. van HeusdenMidden-NederlandAponogetonZeist790126½
03 R. PirovanoKennemerlandAVC VivariaBeverwijk788½125
04 E.A. Vierhout Kop van Noord-HollandRode RioAlkmaar785½126
05 Tj. HoekstraNoord-NederlandNatuur in HuisHeerenveen784½127
06 R. MolendijkZuid-Holland ZuidCiliataRidderkerk784½124
07 E. RoelseZuid-Holland ZuidZilvertetraSchoonhoven782½125
08 M. van DijkeZuid-Holland ZuidAqua Terra NoordRotterdam776125
09 J. MelisOost-BrabantDaphniaBoxtel771½124
10 A.W.J. de GreeffIJsseldeltaNatuurvriendenZwolle765123½
11 H. MunnekeNoord-NederlandH-S HoogezandHoogezand764121
12 Th. BouwmanOost-NederlandHortus AquatilisDieren760121



De kampioens D123

De Vijver van F. van Efferen Kampioen C12 2010


Categorie D 1,2,3 : Vijver - Keurmeesters: R. van Brakel / H. Custers
01 F. van Efferen Zuid-Holland ZuidDe Natuur in HuisZwijndrecht793142½
02 H. SpaargarenZuid-Holland ZuidDe SumatraanGorinchem783142
03 P. van Hoef Zuid-LimburgBorneoBorn782141½
04 A. Goud Kop van Noord-HollandDe Natuur in HuisZwijndrecht779½139½
05 E.J.M. Arends Zuid-LimburgWaterweeldeHeerlerheide779142
06 P. van WingerdenZuid-Holland ZuidTictoHardinxveld-Giessendam779141
07 F. Vencken Zuid-LimburgBorneoBorn778141½
08 E. van de Wiel Oost-Brabantde KempvisValkenswaard778136
09 G. ten Wolthuis Twente e.o.Natuur in HuisRijssen775139
10 J. LoopikZuid-LimburgDe VuurneonKerkrade772140
11 H. van Diejen Zuid-Limburgde KempvisValkenswaard768½139
12 W. RobbenOost-BrabantDaphniaBoxtel762½135½
13 R. Tiele Zuid-Holland ZuidOns NatuurgenotGouda758½136½