Uitslag landelijke huiskeuring 2007

Hierbij de uitslag van de Landelijke huiskeuring van 2007.
De kampioen A1

Het aquarium van J. Hanssen Kampioen A1 2007


Categorie A1 : Zoetwater - Gezelschap - H. Custers en E. Kooij
1J. HanssenZuid-LimburgBorneoBorn799½127½
2J. FrenckenNoord/Midden LimburgCabombaTegelen793127
3J.C. BartelsZuid-Holland ZuidDe Natuur in HuisZwijndrecht791½126½
4A. AlderliestenZuid-Holland ZuidCiliataRidderkerk790½126½
5J.C. van de WerveKop van Noord-HollandRode RioAlkmaar789½126½
6J.W. KostenZeelandDe VuurneonKapelle786½125½
7Th. Van DeijlKennemerlandHaarlemmermeerBadhoevedorp786125½
8H. BretveldZuid-Holland NoordPaluzeeZoetermeer780½126
9G. PannekoekIJsseldeltaNatuurvriendenZwolle778½125
10W.J. WalsAmstellandVrij en BlijLandsmeer774½125½
11J. KlingOost-BrabantXiphophorusOss774½124
12Th. Van KanWest-Brabantde SiervisOosterhout772122½
13P. WieringaNoord-NederlandAquaria H-SHoogezand763½123
14J. VoortmanTwente e.o.Natuur in HuisRijssen760½122½
15J.F. VeenhofMidden-NederlandAponogetonZeist752½121



De kampioens A234

Het aquarium van R. Huijberts Kampioen A234 2007


Categorie A23 : Zoetwater - Speciaal - D. Plokker en W. van Sloun
1R. HuijbertsOost-BrabantDe SumatraanDeurne798128
2J. SwinkelsNoord/Midden LimburgA.V.E.O.Venray794126½
3C.W. KokZeelandDe VuurneonKapelle791124
4J. KosterZuid-Holland NoordDanio RerioDelft787½125½
5J. KempeIJsseldeltaInnesiHardenberg785124½
6M. AmmerlaanNoord-NederlandAquaria H-SHoogezand782½124½
7H.W. LoopikZuid-LimburgDe VuurneonKerkrade780½124½
8M. BuitendijkZuid-Holland ZuidDe Natuur in HuisZwijndrecht780½123½
9A. SwaansTwente e.o.Betta SplendensAlmelo778½124
10A.J. BodenstaffOost-NederlandHortus AquatilisDieren776½124
11J. TeskeKennemerlandTropicaBeverwijk771124½
12C. WoltersZuid-Holland ZuidVoorneBrielle770123
13M. MetselaarMidden-NederlandAponogetonZeist770122½
14R. GoortsWest-BrabantMRCBreda766½122
15R. ZuijdamKop van Noord-HollandHugo AquaDhr.hugowaard763121½



De kampioens B12

Het aquarium van H. Harbeek Kampioen B12 2007


Categorie B12 : Zeewater - E. Boonstra en G. van Laarhoven
1H. HarbeekTwente e.o.Het Bonte PlaatjeEnschede795½127½
2Tj. NicolaiNoord-NederlandLLeeuwardenLeeuwarden788½126
3B. DullaartZuid-Holland ZuidVoorneBrielle788½125
4E. EstoppeyKop NoordHollandHugo AquaDhr.hugowaard787126
5P. HectorsWest-BrabantBaliBergen op Zoom785½124
6A. JansenZeelandAlbino ZwaarddragerTerneuzen785125
7F. KupperIJsseldeltaInnesiHardenberg783½125
8H. PaansZuid-Holland ZuidDe Natuur in HuisZwijndrecht782125
9J. DebetsZuid-LimburgWaterweeldeDhr.len777½124
10J. de BoerIJsseldeltaNatuurvriendenZwolle772½123
11T. TerlouwIJsseldeltaXiphophorusKampen770122½
12J. BastAmstellandZwanenburg/HalfwegZwanenburg766122½
13J. BogaardKennemerlandViva AquariaRijsenhout743½120



De kampioens C12

Het Terrarium van R.L. Ceelen Kampioen C12 2007


Categorie C 1,2 : Terrarium - G. Hop en J. de Leeuw
1R.L. CeelenOost-BrabantXiphophorusOss789126½
2H.J. Meulblok Oost-BrabantXiphophorusOss787126½
3E.A. VierhoutKop NoordHollandRode RioAlkmaar786½126
4J.F. van StralenKop NoordHollandRode RioAlkmaar784½125
5J. MansKennemerlandViva AquariaRijssenhout779½125
6E. PrinsZuid-Holland NoordDe Natuur in HuisAlphen a.d. Rijn779126½
7G. van HeusdenMidden-NederlandAponogetonZeist778½124½
8W.H. KomenAmstellandAqua VerniamAmstelveen778124½
9M. LodewijkxNoord/Midden LimburgHet WaterlevenHelden777125
10D. van StelZuid-Holland ZuidCiliataRidderkerk776½125
11M. EijkenAmstellandAmstellandHalfweg772124½
12P. van WingerdenZuid-Holland ZuidTictoHardinxveld-Giessendam770½124
13T. WitbergMidden-NederlandAquamisGeldermalsen766½120½
14T. BouwmanOost-NederlandHortus AquatilisDieren758120½



De kampioens D123

De Vijver van A.F. Vencken Kampioen C12 2007


Categorie D 1,2,3 : Vijver - J. van Efferen en A.J. van Holstein
1H. SpaargarenZuid-Holland ZuidDe SumatraanGorinchem791142
2A.F. VenckenZuid-LimburgBorneoBorn788143
3Fam. VenckenZuid-LimburgBorneoBorn786142
4R.F. de JongKop van Noord-HollandHugo AquaDhr.hugowaard783141
5A. PassenierZuid-Holland ZuidVoorneBrielle783141
6G.A. BartelsOost-NederlandAqua-TerraArnhem-Velp778141
7B. de WaardZeelandDe VuurneonKapelle777142
8J. SiebersNrd & Midden-LimburgHet WaterlevenHelden776141
9J.M. PoleijZeelandDe VuurneonKapelle772140
10M. SterkenOost BrabantColisa ChunaGemert767140
11J. LoopikZuid-LimburgDe VuurneonKerkrade766141
12W.C. EekhofZuid-Holland NoordDanio RerioDelft763139
13E. SpruitKennemerlandH.A.T.V.Haarlem755135
14W.W. HagenaarsMidden-NederlandAquamisGeldermalsen753138
15G. MiddelkampTwente e.o.AquariumhobbyNijverdal747138