Uitslag landelijke huiskeuring 1999

Hierbij de uitslag van de Landelijke huiskeuring van 1999.
Categorie A 1 : Zoetwater - Gezelschap - Keurmeesters: H. Custers en J. Harbers
1H. Schniedewind Amstelland Hillegom Zwanenburg-Halfweg 799½127½
2H.A. de Groot Kop van Nrd Holland Alkmaar Aqua Fasciata 794126½
3W. Visscher IJsseldelta Zwolle Natuurvrienden 790½126½
4 J.H. Hoogendoorn Zuid Holland Zuid Hardínxveld-GDam Ticto 789126
5j. Engelen Nrd & Midden Limburg Venlo Cabomba 788½126
6H.W Bretveld Zuid Holland Noord Zoetermeer Paluzee 784½126½
7R. Feenstra Kennemerland Beverw?k AS Tropica781½124
8F. van de Leest Midden Nederland Zeist Aponogeton 781½124
9G. Bessems Zuid Limburg ?sGravenvoeren Terra Collunaria 778½123½
10Th. Koster Noord Nederland Groningen Pronkjuweel 778125½
11R. Bretveld Oost Nederland Hengelo Natuurvrienden777½124½
12H.C. van Hout Oost Brabant Deurne Peelland 777122½
13C. v.d.Ven West Brabant Tilburg Ons Genoegen774½124½
14J.C. v.d. Berg Zeeland Middelburg Barbus Conchonius772125½
15 j. Voortman Twente e.o. Rijssen Natuur in huis769123


Categorie A23 : Zoetwater - Speciaal - Keurmeesters: F. Maas en H. Alblas
1J.H. Snijder Kennemerland Velserbroek AV Velsen 801127½
2N. de Vos Oost Nederland Arnhem Natura 797127
3J. Schrijver Zeeland sHeerArendsk. Vuurneon796½127
4H. Canters Nrd & Midden Limburg Venlo Cabomba796½126
5M. Hopman Oost Brabant Oss Xiphophorus 796125
6E. Mommertz Zuid Limburg Kerkrade Vuurneon793½128
7L.E. Jansen Twente e.o. Enschede Het Bonte Plaatje789127
8H. van de Sande Zuid Holland Noord Delft Danio Rerio 784½124½
9J. Stremmelaar IJseldelta Zwolle Natuurvrienden 782½125½
10J. Schoemakers West Brabant Tilburg Ons Genoegen774½123½
11S. Uitendaal Amstelland Hillegom Zwanenburg/Halfweg772½123
12M.C. van Vliet Midden Nederland Hilversum Zilvertetra772124
13j. Broersma Kop van Nrd Holland Den Helder De Glasbaars771124½
14M. Jansen Noord Nederland Emmen Minor770½123


Categorie B 1,2 : Zeewater - Keurmeesters: A. Spiekstra en H. Koolwaaij
1A. Jansen Oost Brabant Heesch Xiphophorus 796126½
2N. de Nijs Kennemerland Beverwijk AVC Vivaríum795½126½
3L.. Renders Oost Nederland Brummen Aqua Terra795126½
4H. Harbeek Twente e.o. Glanerbrug Het Bonte Plaatje790126
5J. Penning Zuid Limburg Oirsbeek Waterweelde 786½124½
6T.C.P. Hoff Zuid Holland Zuid Hellevoetsluis A.V.Voorne783126
7C. Venner Nrd & Midden-Limburg Koningsbosch Keizer Lotus781½124½
8O. Rinia Noord Nederland Makkum L.A.V. 780½125
9F. Driegen Zeeland Vlissingen De Purperkop780124½
10D. Pronk-Yaiyapong Zuid Holland Noord Zoetermeer Paluzee 779123
11C.B.M. van de Heijden West Brabant Moergestel Ons Genoegen 773123
12M. Kassteen Kop van Nrd Holland Den Helder Hugo Aqua766120½
13Huize Bovenwegenì Midden Nederland Zeist Aponogeton 758120


Categorie C12 : Terrarium - Keurmeesters: W. Wilhelm en C. Stam
1G. van Heusden Midden Nederland Nieuwegein Aponogeton 795½127
2A.A.T. de Lange Zuid Holland Noord Alphen a/d Rijn De Natuur in Huis791½126
3R. Tillmans Zuid Limburg Geleen Aqua Tropica787½125½
4G.E. Terstal?Beumer Kennemerland Haarlem A.S. Tropica 785½126
5J. Schoemakers West Brabant Tilburg Ons Genoegen 782½124
6G. Severijns Nrd & Midden Limburg Maaseik Keizer Lotus 779½126½
7H.J. Meulblok Oost-Brabant Oss Xiphophorus 777125
8G.S. van Lohuizen IJsseldelta Zwolle De Natuurvrienden773124½
9D.C. Hekbuis Zeeland Oost Souburg De Purperkop772½124½
10 A.L. v.d.Werf Zuid Holland Zuid Dordrecht De Natuur in Huis 771127
11G. Zwakman Oost Nederland Apeldoorn Natura Docet767½124