Uitslag landelijke huiskeuring 1996

Hierbij de uitslag van de Landelijke huiskeuring van 1996.
Categorie A 1 : Zoetwater - Gezelschap - F. Maas & A. Spiekstra
1B. VenemaDen HelderKop van Noord-HollandDe Glasbaars796½127½
2J. RimmelzwaanAlphen aan den RijnZuid-Holland ZuidDe natuur in Huis793½126½
3J. HoogendoornHard'veld/G'damZuid-Holland ZuidAV Ticto789127
4A. RasIjmuidenKennemerlandVelsen786125½
5R. KiekHaarlemAmstellandZwanenburg-Halfweg786125
6H. van HoutDeurneOost-BrabantDe Sumatraan784½125½
7J. ScharphofVriezeveenTwente e.o.Betta splendens783½127
8J. EngelenVenloNrd & Midden-LimburgCabomba781125½
9Th. JettenMunstergeleenZuid-LimburgTropical Spendor781124½
10Th. Van MunsterNijmegenOost-NederlandAmicitia780½124½
11H. GalemaFranekerNoord-NederlandHarlingen777123½
12H. WittenbergOmmenIjseldeltaInnesi776½125½
13H. MaquineGorichemMidden-NederlandDe Sumatraan776½125
14R. van DiessenOisterwijkWest-BrabantOns Genoegen776125
15J. HiemstraOost-SouburgZeelandDe Purperkop759½121½



Categorie A 2,3 : Zoetwater - Speciaal - G. Hop & J. Smalburg
1O. MommertzKerkradeZuid-LimburgDe Vuurneon803½128½
2H. ElderbroekHeemskerkKennemerlandAS Tropica791½126
3M. EijkenHalfwegAmstellandZwanenburg-Halfweg791124
4J. HullegieDeurneOost-BrabantDe Sumatraan788½125
5N. de VosArnhemOost-NederlandNatura787124½
6J. Schrijvers Heer ArendskerkeZeelandDe Vuurneon786125
7J.HeckerObbichtNrd & Midden-LimburgKeizer Lotus785½124
8K. SmitAlkmaarKop van Noord-HollandAqua Faciata782½126½
9G. MengerAssenNoord-NederlandAnth. V. Leeuwenhoek782122
10P. de LeeuwBredaWest-BrabantMinor/rasbora comb.781124½
11H. van GilsAlmereMidden-NederlandAquarius780124½
12H. v/d HoevenLopikZuid-Holland ZuidZilvertetra779½124½
13J. BosHazerswoude RijndijkZuid-Holland ZuidDe natuur in Huis779124½
14J. van OeneHellendoornTwente e.o.De heuvelrug777½122½
15W. RasUrkIjseldeltaCorydoras773122½



Categorie B12 : Zeewater - H. Custers & J. Harbers
1C. KrabbenGroenloTwente e.o.De Heuvelrug796½126½
2Tj. NicolaiDrogehamNoord-NederlandLeeuwarden792½126½
3J. PenningAmsteradeZuid-LimburgWaterweelde792125½
4G. DuinkerkArnhemOost-NederlandAqua Terra792125
5A. JansenHeeschOost-BrabantXiphophorus790½126½
6A. bovendeurSluisZeelandAlbino Zwaarddrager790½125½
7M. LeveringSchiedamZuid-Holland ZuidNatuurgenot in huis785124
8P. van OschBeverwijkKennemerlandAVC Vivaria784426
9G. van BeemTielMidden-NederlandDe Discus782124½
10M. van BeersBlerickNrd & Midden-LimburgAV Danio779124
11PronckZoetermeerZuid-Holland NoordPaluzee775123
12R. de VriesAmsterdamAmstellandZwanenburg-Halfweg763120½
13J. van KerkhovenHeerhugowaardKop van Noord-HollandHugo Aqua762121
14P. OomenRaamsdonkWest-BrabantDe Siervis761½124
15J. PostUrkIjseldeltaCorydoras753½120



Categorie C12 : Terrarium - H. Koolwaay & W. van Sloun
1Th. MeeksGrevenbichtNrd & Midden-LimburgKeizer Lotus802½128
2G. van HeusdenNieuwegeinMidden-NederlandAponogeton801½127½
3R. TillmansGeleenZuid-LimburgAqua Tropica793126½
4W. van DijkKampenIjseldeltaXiphophorus787½124½
5A. de LangeAlphen aan den RijnZuid-Holland NoordDe natuur in Huis787127
6B. VierhoutAlkmaarKop van Noord-HollandRode Rio786½127
7H. KomenAalsmeerKennemerlandVelsen786126½
8H. MeulblokOssOost-BrabantXiphophorus785½126
9D. StamHard'veld/G'damZuid-Holland ZuidTicto777½124½
10G. komenAalsmeerAmstellandAqua Vernian772½126
11J. SchoenmakersTilburgWest-BrabantOns Genoegen768½125½
12G. ZwakmanApeldoornOost-NederlandNatura Docet767124