Uitslag landelijke huiskeuring 2001

Hierbij de uitslag van de Landelijke huiskeuring van 2001.
De kampioen

Het vivarium van R. Feenstra


Categorie A 1 : Zoetwater - Gezelschap: W. Wilhelm & D.M. Plokker
1 R. FeenstraAS TropicaKennemerland794126½
2W.J. ZaalDe Natuur in HuisZuid-Holland Noord792126½
3J.C. v.d. BergBarbus ConchoniusZeeland791126½
4J.C. v.d. WerveRode RioKop van Noord-Holland789 126½
5F. TeeuwenAquapalterNrd & Midden-Limburg787½ 126
6J.H.G. HutMinorNoord-Nederland787 125½
7J.G.H. LichtenbergDe HeuvelrugTwente785½ 126½
8J. LeindersAqua TropicaZuid-Limburg785½ 126
9R. BoschZwanenburg-HalfwegAmstelland783125
10J. KluytmansDaphniaOost-Brabant781½124½
11R. BroerCiliataZuid-Holland Zuid781½ 124
12A. BevaartOns GenoegenWest-Brabant780½ 125
13L.G. HendriksDe NatuurvriendenOost-Nederland779 125½
14J.A.C.M. FagelZilver TetraMidden-Nederland777½ 124½


De kampioen

Het vivarium van J. Hullegie


Categorie A 23 : Zoetwater - speciaal: Arjen Spiekstra & Henk Veenstra
1J. HullegieDe Sumatraan Oost-Brabant800127½
2E. MommertzVuurneonZuid-Limburg798½128
3mw H. Vierhout-SwennekerRode RioKop van Noord-Holland792126½
4F. van EfferenDe Natuur in Huis Zuid-Holland Zuid790125½
5H. CantersDanio Noord- & Midden-Limburg785126
6R.A. KiekZwanenburg-Halfweg Amstelland783124½
7G-J. MooijDe NatuurvriendZuid-Holland Noord778125
8E.J.M. KooijVelsen, IJmuidenKennemerland778123½
9E.L.S. van LottumMinorNoord-Nederland774½123½
10 M. BrandsenNatuurvriendenOost-Nederland770122
11L.F. JansenHet Bonte PlaatjeTwente e.o.767½121½
12J.J.H. StremmelaarNatuurvrienden ZwolleIJsseldelta765½121
13Th. Hesp?Midden-Nederland749118½
14L.P. BakPurperkopZeeland740½117


De kampioen

Het vivarium van J. Moonen


Categorie B 12 : Zeewater: Jan Smalburg & ??
1J.C. MoonenWaterweeldeZuid-Limburg812130
2B. LeijserAqua-TerraOost-Nederland800128
3O. RiniaHarlingenNoord-Nederland783126
4 C. KrabbenDe HeuvelrugTwente e.o.780124
5 N.C.M. de NijsAVC VivariaKennemerland779123
6 H. SchniedewindZwanenburg-HalfwegAmstelland778123
7 A.J.M. JansenXiphophorusOost-Brabant775123
8 D. Pronk-YaiyapongPaluzeeZuid-Holland Noord773122
9 W. KannbergAquatielNoord- & Midden-Limburg754119
10 A. JansenDe Albino ZwaarddragerZeeland752121
11 W.J.C. StolMidden-Nederland739119
12AV Groot HoogvlietGroot HoogvlietZuid-Holland Zuid726118


De kampioen

Het vivarium van P. Vergoossen


Categorie C 12 : Terrarium: Hub Custers & George Hop
1 P. VergoossenKeizer LotusNoord- & Midden-Limburg799128½
2 L.J.A.R. van der KlugtMinorZuid-Holland Noord797128
3 W. LeindersAqua TropicaZuid-Limburg796½126½
4 A.J. van HolsteinDe Natuur in HuisZuid-Holland Zuid792½127
5 G. van HeusdenAponogetonMidden-Nederland790½126
6 H. MeulblokXiphophorusOost-Brabant786124½
7 M. EijkenZwanenburg-HalfwegAmstelland782½125½
8 R. DieltjesOns GenoegenWest-Brabant776126
9 G. Terstal-BeumerAS TropicaKennemerland772125½
10 H. KokBlack MollyKop van Noord-Holland771½124½
11 Th. BouwmanHortus AquatilisOost-Nederland763½124


De kampioen

De vijver van L. Renders


Categorie D 12 : Vijvers W. van Sloun, W. van der Klooster & J. van Efferen
1 L. RendersAqua TerraOost-Nederland794½141,8
2 R. de JongHugo AquaZuid-Holland Noord782,6139,4
3 H. VerspuiDe SumatraanZuid-Holland Zuid777½140,9
4 T. LoopikVuurneonZuid-Limburg771,8139,8
5 W. HagenaarsAquamisMidden-Nederland768,2138,7
6 A. SportelBetta SplendensTwente762½139½
7 W. ZaalNatuur in HuisZuid-Holland Noord755,6138
8 S. MaassenKeizer LotusNrd & Midden-Limburg785½126
9 J. LaanDe SumatraanKop van Noord-Holland742,4135,4